O mnie

Adwokat Anna Hejnar – Zawisza jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Wykonując zawód reprezentuje klientów zarówno w postępowaniu przed sądami powszechnymi, jak i w postępowaniach przed organami administracji państwowej i samorządowej, a także świadczy pomoc prawną w zakresie wszelkich negocjacji pozasądowych. Usługi swe świadczy na terenie całego kraju. W swojej pracy adwokata ceni sobie przede wszystkim wysoki profesjonalizm podejmowanych działań oraz zaangażowanie, gwarantując jednocześnie indywidualne podejście do każdej sprawy.

W ramach prowadzonej Kancelarii świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Celem zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług oraz kompleksowej obsługi klientów Kancelaria współdziała również z notariuszem, doradcą podatkowym, biurem rachunkowym, biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawcą majątkowym oraz tłumaczami przysięgłymi.

Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie przy ul. Kopińskiej 26/28 m 27. Lokalizacja kancelarii jest wysoce komfortowa ze względu na łatwość dojazdu, zarówno własnym środkiem transportu, jak również komunikacją miejską. Przy Kancelarii znajduje się parking,przystanki tramwajowe i autobusowe.