O mnie

Adwokat Anna Hejnar – Zawisza jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Wykonując zawód reprezentuje klientów zarówno w postępowaniu przed sądami powszechnymi, jak i w postępowaniach przed organami administracji państwowej i samorządowej, a także świadczy pomoc prawną w zakresie wszelkich negocjacji pozasądowych. Usługi swe świadczy na terenie całego kraju. W swojej pracy adwokata ceni sobie przede wszystkim wysoki profesjonalizm podejmowanych działań oraz zaangażowanie, gwarantując jednocześnie indywidualne podejście do każdej sprawy.

W ramach prowadzonej Kancelarii świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Celem zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług oraz kompleksowej obsługi klientów Kancelaria współdziała również z notariuszem, doradcą podatkowym, biurem rachunkowym, biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawcą majątkowym oraz tłumaczami przysięgłymi.

Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie przy ul. Hoża 86 lok 312. Lokalizacja kancelarii jest wysoce komfortowa ze względu na łatwość dojazdu, zarówno własnym środkiem transportu, jak również komunikacją miejską. Przy Kancelarii znajduje się parking,przystanki tramwajowe i autobusowe.